Affiliate Marketing denilen sistem internetten size para kazandıracak bir sistemdir. Sistemi iyi ve doğru kurarsanız para kazanmamanız için hiçbir sebep yoktur. Sistemin Türkçe karşılığı; satış ortaklığı olarak da geçmektedir. Burada sizi riske sokacak hiçbir durum söz konusu değil. Satış ortaklığı sisteminde, dört taraf bulunmaktadır. Alıcı, satıcı, satış ortağı ve de affiliate sitesi.

Affiliate sitesi; satış ortağı ile ürün sahibini bir araya getirir. Site ürünlerin yer aldığı sitedir. Bu uygulamada sizin herhangi bir yükümlülüğünüz yoktur. Düşünsenize üretim yapsanız ve satıcı siz olsanız; karşı tarafa yani alıcıya karşı pek çok yerine getirmeniz gereken yükümlülüğünüz vardır. Örneğin mal teslimi, üretim maliyetleri, şirket olması nedeniyle bazı yerine getirmeniz gereken yükümlülükler gibi. Bu liste böyle uzayıp gitmektedir. Halbuki bu sistemde çalıştığınızda siz sadece aracısınız daha doğrusu ürün satışından komisyon alan tarafsınız. Diğer yükümlülüklerin yerine getirilmesi satıcı tarafından gerçekleşmek durumundadır. Ürün sahipleri için de avantajları bulunan bu sistemde; ürün sahibi ürünlerinin tanıtımı için reklam gideri ödemek zorunda değildir.

Affiliate Marketing sisteminde kazanç yöntemleri de çoktur. Satış başına ödeme, üyelik başına ödeme ve tıklama başına ödeme alternatifleri bulunmaktadır. Bu sistemde isterseniz tek bir kazanç yöntemi kullanırsınız isterseniz hepsini birden.

Hem güvenilir hem de gelirinizi arttırabileceğiniz bu yöntem, çok karlı. İnternetten para kazanmak için güzel bir sistemdir.

Herkese bol kazançlar ve bol satışlar.