Bartender Programı

Bu alanla çok yakından ilgilenen birçok kişi adına bartender programı birbirinden değişik özellikleri ile en önden barkod yazıcı programıdır. Kalitesi ile piyasa üzerinde etikete bir takım eklemeler yapmak ile uğraşan herkese büyük bir katkı sağlamaktadır. Özellikle de kullanım bakımından büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Herkesin standart olarak bildiği Excel ya da Word gibi bilgisayar ana programları içerisinde geçen yazılımları kullanan herkes bu tür bir program çeşidini oldukça rahat bir şekilde kullanabilmektedir. Bu sayede etikete yapılacak her hangi bir işlem adına bilgisayar üzerinde çok da fazla bir zaman kaybetmeden ve oldukça geniş bir alternatif ile kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Kurulum Aşaması

Bu kaliteli ve birçok değişik etiket düzenleme seçeneğini bünyesinde barındıran ürünün kurulum aşaması da kullanımı gibi bir o kadar kolaydır.  Program sitemiz bünyesinde ister bartender full versiyonu isterse de deneme versiyonu olsun indirildikten sonra kurulum aşamasında bilgisayarınızda bulunan yazıcıyı otomatik olarak tanımakta ve daha sonra belirli bir takım yönlendirmeler ile yazıcı ile bilgisayar arasından hızlı ve sağlam bir alt yapıda bağlantı sağlamaktadır. Kurulum işlemi sona erdikten sonra etiket barkod yazıcı kısmına yerleştirilerek bilgisayar üzerinde yapılacak olan her hangi bir işlem oldukça detaylı ve kaliteli bir etiket çıktısı alınabilmektedir.

Kullanım Aşaması

Birçok değişik alternatif seçeneği bulunan bu kaliteli program çeşidi sayesinde etiket üzerine farklı işlemler yapılabilmektedir. Bunlar arasında değişik boyutlarda yazım işlemi oluşturulabilir. Hassas bir yapı içerisinde her türlü ölçüler girildikten sonra kusursuz bir boyutlarda etiket baskısı alınmaktadır. Üstelik sadece birbirinden farklı yazı çeşitleri değil, aynı zamanda birbirinden değişik resim çeşitleri de yine etiketler üzerine tasarlanabilmektedir. Birçok değişik şekil ya da amblemler tarım olarak barkot üzerine yapılabilmektedir. Fakat unutulmaması gereken son derece milimetrik, yani hassas bir ölçü işlemi yapan bu program için gerekli olan ölçülerin tam olarak bilgisayara girilmesi büyük bir önem arz etmektedir. Bir diğer yandan genel olarak yazıcılar yanında 30 günlük deneme versiyonu da verilebilmektedir.

Ücretli ve ücretsiz olarak da indirme işlemi yapılabilmektedir. Eğer ücretsiz olarak sunulan versiyon size yetmiyor ise o zaman bartender pro tam versiyonu cüretli bir şekilde indirerek kolay bir şekilde etiket üzeri düzenleme mümkündür. Bu sektörün büyük bir kesimi tarafında devamlı olarak kullanılan bu program çeşidi barkod yazıcı kullanan birçok kişi tarafından oldukça fazla bir şekilde kullanılarak etiketler kolay bir şekilde hazırlanmakta ve büyük bir güven içerisinde yüzlerce etiket birbirinden farklı barkod yazıcılar ile basılabilmektedir.

Ölçüm oranlarına dikkat edilmeli

Etiket üzerinde birçok değişik oynamaya izin veren ve resim ya da yazı yazma imkânı sunan bu barkod yazıcı program çeşidi için en önemli yapılması gerekenlerden biri ölçümlerin kusursuz bir biçimde girilmesidir. Kenarları, tüm boyutları ve yazı ya da resim içinde verilen aralıklar dikkatli ve tam bir şekilde girilmelidir. Zaten standart olarak ölçüm noktaları verilmektedir ve kişi bu noktada tek yapması gereken bilgileri girmektir. Bunun için tek yapılması gereken sitemiz bünyesinde bartender programı indir talimatı ile bilgisayarınıza kısa bir süre içerisinde indirmektir.

Her türlü barkod yazıcı modeli üzerinde kullanım imkânı bulunan bu oldukça alternatifli program sürekli olarak da geliştirilmekte ve yüklenilen bilgisayar üzerinde kendisini sürekli olarak bu tür işlemler gerçekleştiğinde güncellemektedir. Etiket üzerinde resim ya da yazı oynama seçeneklerini kolay bir şekilde yaptıran bu barkod yazıcı programı için download etmek kullanım adına yeterli olmaktadır.

İnternette bartender full versiyon diye aratıp bulduğunuz tüm yazılımlar lisanssız olup, illegal kullanıma sunulmuş, sizi ve şirketinizi sıkıntıya sokacak programlardır. Bartender BSA tarafından denetlenen bir program olduğu için programı kurar kurmaz bilgisayarınız internete bağlandığı an itibariyle bilgiler ilgili firmaya ve BSA Türkiye‘ ye iletiliyor. Bu programı internetten lisanslı şekilde satın almanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.