Dijital çağın en geçerli ve en popüler para birimi Bitcoin, yatırım yapan ve yatırım yapmak isteyen herkesin düşündüğü en değerli para birimidir. Sanallıktan oluşan ve neredeyse her şeyi satın alabilme gücüne sahip olan Bitcoin ne olur 2018 yılı için, hem merak hem cazibe sunuyor. Adını duyan herkesin ilgisini çekmeyi başaran ve kazandırdığı yüksek meblalar nedeniyle, daha çok kişinin sahip olmak istediği kripto para birimi Bitcoin ne olur sorusu, küçük yatırımcıların hayallerini süsleyen bir statüyle kendini geliştirmeye devam ediyor.

Bitcoin Popülaritesi Geçer mi?

Bitcoin geleceği 2018 hakkında; internet kullanımı yok olmadığı sürece, Bitcoin popülerliği geçmeyecek bir formatla üretildiğinden bahsediliyor. Yazarı ve geliştiricileri tarafından bizzat internet birimi olarak uygulanmasının nedeni, öldürül(e)meyecek bir sistem olmasını sağlıyor. Dijital sistemin ilk ve en temel birimi olan Bitcoin ne olur konusunda; gerçek paraların, milyar dolarlar değerinde nakitlerin transfer edilmeyeceği çağda, tüm toplumlara kolaylık ve ekonomi getiren bir sistem olduğunu kanıtlamıştır. Yani Bitcoin, kripto, dijital ve vergisiz olduğu için, benzerleri ya da alt coinleri üretilse de sistemin ilki olduğu için kolay kolay vazgeçilmeyecek bir sistemdir. Devletlerinde kabul edip uygulamaya başladığı dijital para birimi, Bitcoin geleceği 2018 için, yeni özellikler sunarak global zincirini tamamlamayı düşünüyor.

Bitcoin 2018 Gelişimi

Bitcoin ne olur 2018 yılının ilk sorularından biri olarak, tüm finansal piyasaların ve yatırımcıların merak konusudur. Gittikçe yükselen ve her seferinde değerini artıran Bitcoin kripto sistemi, hedefine ulaşmak üzere. İlk yazılımında temel hedefin 21 Milyon olduğu, yazan- çizen- üreten ve geliştirenleri tarafından vurgulanmış, 21 Milyon blok zinciri tamamlandığında oluşumun durdurulacağı ya da hedef/ sonucu global sunuma açılacağı önceden belirtilmişti.

Bu bağlamda, Bitcoin ne olur 2018 tahminlerinde, yeni özellikler ve donatılarla Bitcoin’in gücüne güç katacağı aşikar. Kağıt ve madeni paraların yüzyıllarca değer gördüğü çağlardan sonra ” görülmeyen- dokunulmayan” özelliklerine rağmen ” en pahalı” para birimi olması, Bitcoin’in bir benzeri yahut yerine geçebilecek bir sistem olmadığını gösterdi. Bitcoin geleceği 2018 ve sonrası için, daha da güçleneceği küresel sistem tamamlanmasıyla daha aktif ve ışık hızında transferlere dönüşeceği, bilgisayar-üstü yazılımcılarının canhıraş çalışma sonucunu gösterecektir.

Bitcoin Yeni Versiyon

Belki internette bir adım ötesine geçeriz? Belki dijital sistemin kripto ötesine? Kripto para birimi Bitcoin, Dünya’nın en zeki insanlarının ve kripto çözerlerinin bir araya gelerek, dahiyane yazılımlar oluşturduğu bir ekipten oluşuyor. Maksat devlet/ülke ya da toplumları alt etmek değildir. Hiçbir ülke ve devletle bağlantısı olmayan tamamen açık kaynak ve şeffaf politika güdümlü Bitcoin ne olur konusunda, hür/bağımsız ve ”en güçlü” para birimi olarak devletler-üstü bir halka sunmaya hazırlanıyor. Global noktaların el ele tutuşması ve seneler öncesinden Anka kuşunun ön vizyonu ile tasarlanan Bitcoin, rakibinin olmadığı tüm finansal piyasalarda yeni özellikleriyle en iyi olmaya devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.