Cazip tasarımı, eşsiz görünümü ve küçük görünüşünün altında yatan geniş hacmi ile Chevrolet Spark, 5 kapılı ve sevimli bir şehir otomobili. Beş kişinin rahatlıkla sığabileceği bir biçimde tasarlanmış olan Chevrolet Spark’da müzik severler için işlevsel bir radyo tasarımı bulunmasının yanı sıra kişisel eşyaların saklanabileceği oldukça pratik muhafaza alanları da unutulmamış. Bu muhafaza alanlarının arasında; değerli eşyalar için gizli saklama yeri, küçük eşyalar için orta konsol bölmesi, iki adet bardak tutucu ve renklendirilmiş sürücü saklama tepsisi bulunuyor.

chevrolet-sparkleChevrolet Spark, sürücü ve yolcuların güvenliğini düşünmeyi de ihmal etmemiş. Chevrolet Spark’ın güvenlik için almış olduğu önlemler ise şöyle: 8 Adet hava yastığı, emniyet kemeri ve çocuk güvenliği ve elektronik denge kontrolü.

Chevrolet Spark kullanıcıları 5 ileri düz vites ile donatılmış 1.0 litre veya 1.2 litrelik benzinli motorlardan birini tercih edebiliyorlar.

Chevrolet Spark’ın; metalik bal sarısı, metalik buz mavisi, metalik lavanta mavisi, parlak kırmızı, metalik lime yeşili, metalik gümüş gri, metalik karbon siyahı, opak summit beyaz, metalik koyu gökyüzü mavisi ve metalik titanyum gri olmak üzere on farklı renk seçeneği mevcuttur.

Chevrolet Spark’ın piyasada görülen fiyat ortalaması ise; 34.940TL civarında bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.