18” Alüminyum alaşımlı jantları, Bi-xenon farları, anahtarsız çalıştırılabilme özelliği ve gündüz yanan LED farları ile Ford Mondeo, kinetik tasarımı güç ve üstün bir performans ile birleştiren ve sportif tarz tercih eden sürücülerin yönelmek isteyebileceği araç modellerinden biri.

Ford Mondeo’da kullanıcılara ECOnetic teknolojileri sunulmaktadır. Bunlar: Optimum yakıt tüketimine sahip Ford EcoBoost benzinli motorlar, Ford PowerShift otomatik şanzıman, fren yapıldıkça aküyü şarj etme özelliğine sahip olan Ford Akıllı Şarj Sistemi, optimum yakıt tüketimi değerlerine hangi sürüş koşullarında ulaşılabildiğine sürücüe gösteren Ford Eco Mode sürücü bilgi sistemi ve yüksek yakıt tasarrufu için ideal vites değişim zamanını gösteren Vites Artırma İkazı olup, Ford Mondeo’nun teknoloji ve performansı üstün bir biçimde bir araya getirdiğinin de iyi bir göstergesi.

Ford Mondeo’nun; opak buz beyazı, opak mavi, metalik siyah, metalik civa gri, metalik mürekkep mavi, metalik kum gri, metalik gece gri ve metalik kül kahverengi olmak üzere sekiz farklı renk seçeneği mevcuttur.

Ford Mondeo’nun piyasada görülen ortalama fiyat aralığı ise; seçmiş olduğunuz opsiyonel özellikler doğrultusunda, 68.325TL ile 150.145TL rakamları arasında değişim göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.