Goldentowns internet üzerinde oynanan,size para kazandıran ve gerçek hayatın içinden gelen stratejik bir oyundur.Siz de oyun oynamayı seviyorsanız ve ek gelir de elde edeyim diyorsanız,o zaman bu oyunu oynayabilirsiniz.Goldentowns tamamen ekonomik bir sisteme dayalı olan ve altın ile güvenceye alınmış bir oyundur.Sanal altın sabit olup,bu şekilde işlem görmektedir.

Oyunu oynarken; kurallarını iyi bilmeli ve her gün günlük vazifelerinizi yerine getirmeli, çalışmalısınız. İnternet tarayıcısı üzerinden oynayacağınız bu oyunda bazı dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Oyunun başında öncelikle kurulan kasabayı geliştirmek geliyor. Kasabanız büyüyüp geliştikten sonra altınları kazanmaya başlarsınız. Oyunda öncelik vermeniz gerekenler ilk başta evler, binalar, çiftliktir.

Oyunda altın kazanmak için de işçi çalıştırabilirsiniz ve gold mine kurabilirsiniz.Oyunda her bölüm için seviyeler mevcut.Taktiğinizi çok iyi belirlemelisiniz.

İnternette oyun oynayarak para kazanmak artık mümkün.Siz de internette vakit geçirmeyi seviyorsanız,hele ki oyun oynamayı da seviyorsanız o zaman doğru yerdesiniz.Hem oyun oynayıp eğlenin,hem de internette paranızı kazanın.Ek gelir elde etmek için yapmanız gereken tek şey,oynayacağınız oyuna karar verdiyseniz,hemen harekete geçmektir.Bu tarz oyunların hepsine baktığınızda genellikle yaşamın tam içinden gelen ve gerçekçi bir şekilde kurgulanmış oyunlar olduğunu görürsünüz.O halde siz de hemen oynamaya başlayın.

Herkese iyi eğlenceler ve bol kazançlar.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.