İnternette para kazanmanın pek çok yolu mevcuttur.Makale yazarlığı,blog yazarlığı,reklam izleme gibi pek çok yol bulunmaktadır.Bunun dışında da başka yöntemler olup,siz hangi sistemde çalışıp para kazanacağınızı kendiniz belirleyeceksiniz.Google Adsense ile de internette para kazanabilirsiniz.Öncelikle bir blogunuz veya web siteniz olmalıdır.Eğer bir blogunuz yok ise öncelikle bir blog açmanız gerekiyor.Ücretsiz blog açabileceğiniz siteleri internette araştırıp bulabilirsiniz. Eğer özel tasarım, kendinize özgü ve orijinal bir kişisel blog açmak istiyorsanız da belli bir ücret ödeyip web sitenizi veya kişisel blogunuzu açtırabilirsiniz. Blogunuzu açtıktan sonra da hemen işe başlayabilirsiniz. Blog açmak çok kolaydır. Önemli olan blogunuzun etkin ve aktif olmasıdır.

Ancak para kazanmak için blog açmak tek başına yeterli değildir. Öncelikle Google Adsense başvuruda bulunmalısınız. Google Adsense ‘e başvuruda bulunduktan sonra, sitenizin belirli alanlarında sitenizin içeriği ile ilgili reklamlar yayınlanmaya başlar. Sitenizin ziyaretçi sayısının fazla olması da bu noktada önemlidir. Çünkü sayfa ziyaretçileriniz, sitenizde yer alan reklamları tıkladıkça siz para kazanmaya başlarsınız.

Burada aslında tüm sistemi iyi anlamak çok önemli.Blogunuz var,ziyaretçileriniz var ve sitenizde Google Adsense’e başvurarak aldığınız reklamlar var.Ziyaretçi sayınız ne kadar çok olursa sizin geliriniz de aynı oranda artar.Ziyaretçi sayınızın artması için yapmanız gereken en önemli şey de sitenizin veya kişisel blogunuzun güncel olmasıdır. Güncel olan herşey takip edilir.Bu sebepten ötürü siz de blogunuzu her daim güncel tutmalısınız ve ziyaretçi sayınızı arttırmalısınız.

Herkese bol kazançlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.