Otomotiv sektöründe, elektronik üreticilerde ve havacılık sektöründe yapılması gereken işlemlerin yüksek performansta gerçekleşmesini sağlamakta olan 3800Ghd High Density barkod okuyucu cihaz, çizgisel barkod imajlarının taramasını gerçekleştirmektedir. Sahip olduğu kompakt tasarımı, çok yönlü olması, seri tarama performansı ve sınıfının en dayanıklı cihazları arasında yer alması ve ekonomik olması ile tercih edilmekte olan barkod okuyucu cihazları arasında kendisine yer bulmaktadır.

Kalabalık çizgisel barkod tarama işlemlerinin doğru bir şekilde gerçekleşmesini sağlamakta olan ince tarama çizgisine sahiptir. RS485, TTL level seri port, Keyboard Wedge, USB bağlantı ara birimleri sahip olması ile kullanıcılarına sistem iletişimi sağlamaktadır. 3800Ghd High Density barkod okuyucu, O C ile + 50 C sıcaklık aralığına sahip olan ortamlarda sabit olarak işlem sağlayabilmesi ile verimlilik ve performans kaybı yaşatmamaktadır. 270 okuma / sn tarama hızına sahip olması ile kullanıcılarının ihtiyaç duyduğu seri ve performanslı okuma işlemini en iyi şekilde kullanıcılarına sağlamaktadır. IP42 koruma standardına sahip bu okuyucu cihaz 1.5 metre mesafeye varmakta olan mesafelerden yaşanması muhtemel olan düşmelere karşıda dayanırlığını koruyabilmekte olan okuyucu cihazlar arasında yer almaktadır. Barkod okuyucu satış konusunda en uzun süre deneyimi olan firmalardan satış konusunda destek alabilirsiniz.

GS1 veri barları algılayabilmekte olan bu cihaz aynı zamanda düşük kaliteye sahip ve yıpranmış olan barkodların tarama işlemlerini yüksek performansla sağlayabilmesi ile okunması güç olan barkod taramalarını en iyi şekilde kullanıcılarına sağlamaktadır. LED ışıklandırma ve ses okuma geri bildirimlerine sahiptir. Kompakt tasarımı ve dizaynı ile 159 gr ağırlığına sahip olması ile kullanıcılarına pratik ve rahat bir kullanım olanağı sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.