Honeywell MX9 el terminali gerek iç gerekse dış mekânlar için tasarlananve liman uygulama alanlarında yaygın olarak kullanılan bir modeldir.  MX9 el terminali çevresel korunma standartlarının en yükseği olan IP67 tasarıma sahip olma özelliği sayesinde 1.8 metre yükseklikten betona defalarca çakılmaya ve 2000 metre boyunca yerde sürüklenmeye karşı son derece dayanıklı olup, sağlamlığını korumayı başarmıştır.

honeywell-mx9Su geçirmeleri ile zararlı olan her türlü toz parçalarına karşı da korunaklı yapıdadır. Honeywell  el terminali sahip olduğu bu özellikleri ile en gelişmiş el bilgisayarı performansını mobil çalışanların kullanımına kolayca sunmayı başarmıştır. Bütün bu özellikleri ile el terminali bakım ve tamir masraflarını en aza indirerek işletmelerin bütçesine katkı sağlamaktadır. PXA 310, 800 Mhz işlemcisine sahip olan Honeywell pda 1 boyutlu karkodları kolaylıkla okuyabildiği gibi iki boyutlu olan barkodları da çok kolay bir şekilde çözümleyebilecek niteliktedir. Eksi 20 derece olan aşırı soğuk havalarda hiç zorlanmadan kolaylıkla işlemlerini yerine getirmeyi başarabilen  MX9 el terminali 50 derece gibi çok zorlu aşırı sıcak ve nemli ortamlarında da performansından hiçbir şey kaybetmemektedir. Cihaz transflektif görüntü teknolojisine sahip olmaktadır. Bu sayede  el terminali direkt güneş ışığı alan yerlerde bile çok net ve kaliteli görüntü yakalamamızı sağlamaya yardımcı olur. el terminali 128 MB Ram ve 128 Mb flash bellek kapasitesine sahip olma özelliği sayesinde daha fazla veri depolaması gerçekleştirebilme özelliğine sahiptir. Honeywell MX9 el terminali 251 mm, 99 mm ve 69 mm boyutlarında olup, 950 gram gibi hafif ağırlığa sahip olmaktadır.  MX9 el terminali Microsoft Windows CE 5.0, Microsoft Windows Mobile 6.5 işletim sistemlerine sahip olmaktadır.

Honeywell el terminali WWAN radyo, GPS ve WLAN gibi tam zamanlı kablosuz bağlantı yapmaya olanak sağlamayı başarmıştır. Çalışanların üretkenliğini artırmak için üretilmiş olan cihaz 32’li numerik-Alfa ya da 62’li Alfa-Numerik tuş takımına sahip olmaktadır. Kullanım kolaylığı ve uygun fiyatı ile ön planda yer alan Honeywell MX9 el terminali hemen her kesime hitap etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.