Fotoğraf tutkusu hepimizin içinde olan bir tutku. Bu tutkunuzu günümüz de geliştirilen Instagram adlı uygulama ile sosyal medyaya aktarma şansınız ortaya çıkıyor. Bir bakıma fotoğraflarınızın kalitesini göstermek için sizlere bir şans.. Son zamanların tartışılmaz en popüler programlardından biri de Instagram’dır. Günlük anlarınızı paylaşabileceğiniz, daha önce çektiğiniz anlık kareleri paylaşabileceğiniz bu uygulama gün geçtikçe milyonları aşan kullanıcı sayısı ile herkesin takdirini toplamaktadır.

Instagram-Program Facebook şirketi tarafından bir kaç ay önce satın alındığından sonra son derece yaygın hale gelmeye başladış. Artık neredeyse herkesin bir Instagram hesabı var. Uygulamanın çok kullanılmasının sebebi ise çektiğiniz fotoğraflara yaklaşık 20 çeşitte efekt uygulayabilmeniz. Kısacası fotoğraflarınız daha iyi bir hale bürünüyor diyebiliriz. Daha öncede farklı tarzda yapılan ancak fazla popüler olamayan uygulama günümüzde neredeyse en çok kullanılanlar arasında birinci. Geçen senenin istatistiklerine göre ise en fazla kullanıcı sayısında artışın olduğu uygulama olarak yerini ilk sırada alıyor.

Ayrıca Instagram uygulamasını kullanan kişilerin hesapları Facebook, Twitter vb.. hesaplarla bağlantılı hale getirilebiliyor. Ayrıca bu uygulamayı Apple Store ve Google Play’den indirebilirsiniz.

Posted in Genel