Her yeni yılın gelmesiyle hayatımızda bir çok anlamda değişiklikler yaşanırken moda konusunda da, akla gelmez yepyeni tasarımlar karşımıza çıkıyor. 2015 yılında ev dekorasyonlarında sık sık görebileceğimiz dekorasyon parçalarının arasında kara tahtalar yer almaktadır. Evet, evet yanlış duymadınız. Şu okullarda yazı yazmak amacıyla kullanılan kara tahtalardan bahsediyorum.

Duvarların üzerinde sıklıkla kullanılacak olan kara tahta uygulamaları trend ev dekorasyonlarında başrol alacak yeni sezon. Duvarınızın tamamını komple kara tahta ile kaplayarak evinizde modern bir görüntü sağlarken istediğiniz mesajları vermek adına kolayca kullana bilirsiniz.

Evlerinizde kara tahtayı dekoratif amaçla kullanmak için komple duvarı kaplamak gerekmemektedir. Evlerinizde kullanmış olduğunuz aynalar ve tablolar gibi hoş bir çerçeve ila şahane bir görüntü yaratabilir. Üzerine Eşinize ait güzel mesajlar yazarak bırakabilirsiniz. Bu anlamda kara tahtalar evinizi güzelleştirebilirken diğer anlamıyla güzel mesajlarınız sayesinde sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

karatahta-modasiKara tahtaları evlerinizin farklı anlamlarında kullanabilirsiniz Örneğin mutfakta kullanmış olduğunuz kara tahtanıza haftalık yemek listenizi yapabilir yada akşam menüsünden herkesin haberdar olması için menünüze ait lezzetleri ekleyebilirsiniz.

Yoğun bir iş hayatınız var eve geldiğinizde özel hayatınızla ilgilenmekten yapacaklarınızı unutuyorsanız eğer çalışma odanıza bir kara tahta dekorasyonu yaparak günlük çalışma programınızı kolayca yazabilirsiniz Hem işiniz görülür hem de çalışma odanız farklı bir görüntü sahibi olur..

Çocuklarınızın odasında kara tahta kullanma fikri oldukça eğlenceli ve dekoratif bir fikir olacaktır. Özellikle çizim işlemleri için çocuğunuzun en çok zaman geçireceği bir objesi haline gelecektir.Sürekli ilgisyar başında geçen zamanler kara tahta uygulaması ile son bulabilir.

Kara tahtalarınızı evlerinizin hangi bölümünde kullanırsanız kullanın hiç fark etmez. Etrafını antik veya barok bir çerceve ile süsleyerek şahane dekoratif bir şekle sokabilirsiniz. Evinizde yer alan bu şahane fikir ile evinizde lüks ve modern bir görüntüye sahip olablirsiniz.

Evlerinizde dekorasyona ait farklı fikirler arıyorsanız eğer bence listenizde bulunan dekorasyon fikirlerinize kara tahtayı da mutlaka eklemek zorundasınız.

Posted in Ev