İşletme bölümü birçok kişi tarafından tercih edilen popüler bir bölümdür. Bunun sebebi iş hayatına atılmak istendiğinde geniş iş olanaklarının olmasıdır. Bu yüzden her yıl tüm üniversiteler, çok sayıda mezun vermektedir. Bu sizleri yanıltmasın önemli olan sadece mezun olmak değil, öğretim süresini iyi değerlendirerek, gelişmiş ve kendini en iyi şekilde yetiştirmiş olarak mezun olabilmektir. Yabancı dilin bir değil en az iki tane biliniyor olması Karatay İşletme Bölümü öğrencileri için artı bir olanaktır.

Karatay Üniversitesi İşletme Bölümü mezunları, kendini geliştirmiş, iş hayatına hazır, ileriyi görebilen, staj esnasında iş ortamına alışmış, yoğun uygulama yapmış, teorik olarak bilgi sahibi, gözlemlemeler yapabilen, uygulama odaklı, raporlama yeteneğine sahip, iş disiplini olan kaliteli mezunlardır. Farklı üniversitelerinden mezun olan işletme mezunları ile Karatay mezunları arasında büyük farklar bulunmaktadır. Karatay mezunları; teorisi kuvvetli yabancı dili kuvvetli, girişimci ruhlu, kalite sistemleri konusunda bilgi sahibi yetenekli mezunlardır.

Sizlerde işletme bölümünü öğrenirken tam olarak hakkını almak ve bu alanda donanımlı kişiler olmak adına Karatay Üniversitesi İşletme Bölümü’nü seçin.

İşletme bölümünde yabancı dil zorunluluğu bulunmaktadır. Toplamda 5 yıllık bir eğitimin ardından lisans diploması verilir.

Bu diploma ile çeşitli alanlarda birçok farklı konumda, önemli firmalarda güzel yerlere gelebilirsiniz. Dilerseniz kamu kurumlarına yerleşebilir dilerseniz de kendi işinizi kurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.