Karatay Üniversitesi /TÖMER, dil eğitimini yurtdışındaymış gibi öğrenmeyi amaçlayan, tüm insanlara sunulan bir dil öğretim merkezidir.

Karatay Üniversitesi, üniversitesinde öğrenim görmekte olan öğrencilerini yabancı dil alanında tam anlamıyla doyurmak ve yüksek medeniyetlerin seviyesine çıkarabilmek için bir değil birçok dili ana dilleri gibi konuşabilmeleri olanak sunan özel bir bölümdür.

Yabancı dili her anlamda dört dörtlük boyuta çıkarmak için dört dil becerisinin gelişimini destekler.

TÖMER, dil konusunda akademik kariyere sahip akademisyenler tarafından dil eğitiminin verildiği, 8 ila 15 kişilik dersliklerden oluşan, modern teknolojiden oluşmuş sınıflarda, ağırlıklı dil eğitimi ve en kolay anlatım tarzıyla başarılı yabancı dil eğitimini sağlanmaktadır. Türk öğrencilerin farklı lisanslara sahip olmasını amaçlayan TÖMER dil merkezi, yabancı uyruklu ve Türkçe eğitimine ihtiyaç duyan tüm kişileri de Türkçe konusunda en iyi şekilde geliştirmektedir.

TÖMER, eğitimin ardından alınmış olan eğitim dalına göre düzenlenmiş olan sertifikalarını, orta seviye kurlarına kadar gelmiş olan tüm kişilere vermektedir. Karatay Üniversitesi TÖMER dil merkezi ile kendini diğer üniversitelerden ayırmaktadır.

Karatay Üniversitesi TÖMER dil merkezinde verilen çeşitli dil eğitimleri; Türkçe, Çince, ,Fransızca Japonca, İngilizce ve Almancadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.