Yeni yıla girişimizle beraber Star TV’de gösterime girmeye başlayan Kurt Seyit ve Şura dizisi, önümüzdeki haftadan itibaren yeni ismi olan Kurt Seyit ve Şura İstanbul  ismi ile yoluna devam edecek.

Aldığı reytinglerin yapımcısını tatmin etmedi söylenen dizinin yayından kalkması bekleniyordu. Bunun yerine dizinin ismini değiştiren yapımcılar, çekimleri de artık Rusya’da değil İstanbul’da yapacaklar  adından da anlaşılacağı gibi. Böylelikle sanırım dizi masraflarını biraz kısarak, diziyi yayından kaldırmak yerine daha az masraf ile yollarına devam etmeyi planlıyor yapımcılar.

Açıkçası bu dizinin tutmayacağı ilk bölümden belliydi. Türk dizilerindeki sahneleri uzattıkça uzat anlayışı, zaten yavaş ilerleyen konuda iyice sıkıcı hale geldi ve Kıvanç Tatlıtuğ bile diziyi kurtaramadı .Dizinin, esinlendiği romandaki hikayeden de uzaklaşması sırf kitabın hatrına Kurt Seyit ve Şura dizisine katlanan kitleyi de küstürdü. Sonuç olarak sanırım bu diziye son vermek için yapımcılar 13. bölümü bekliyorlar.

Kurt Seyit ve Şura İstanbul fragmanları Star Tv’de bir haftadır yayınlanıyor. Dizinin sonlanmasını beklerken böyle bir hamleyi kimse beklemiyordu sanırım. Umarım yapımcılar ve senaristler, eleştirilerden bir ders çıkartır ve dizinin toparlanması için ellerinden geleni yaparlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.