Star Tv’de çok yakında başlayacak ola Kurt Seyit ve Şura dizisi, aslında bir kitaptan uyarlamadır. Nermin Bezmen‘in dizi ile aynı adı taşıyan Kurt Seyit ve Şura adlı kitabından öyknerek senaryolaştırılan bu dizi, önümüzdeki günlerde Star TV‘de yayınlanacaktır.

Dizinin başrol oyuncuları ise son zamanlarda oyunculukları ile dikkat çeken iki genç oyuncu.  Best Model seçildikten sonra oyunculuğa başlayan ve Gümüş, Aşk-ı Memnu gibi dizilerde başrol oynayan yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, Kurt Seyit karakterini canlandırırken, Öyle bir Geçer Zaman Ki’nin Aylin’i Farah Zeynep Abdullah da Şura karakterini canlandıracak.

Kurt Seyit ve Şura dizisinin konusu ise şu şekildedir; 1800lerin son yıllarında Rusya’da geçen bir aşk öyküsü anlatılacak.  Rus Çarlığı askeri olan Kurt Seyit ile soylu bir aileye sahip olan 15 yaşındaki Şura bir şekilde denk gelirler ve birbirlerine aşık olurlar. Aşk öyküsü temelinde o dönemin Rusya’sında yaşanan siyasal olaylar da dizinin konusunu dahil olacaktır. Savaş döneminin zorluğu aşk hikayesi ile harmanlanıyor kısaca.

Dizinin Fragmanını aşağıdan seyredebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.