Etkileyici bir dinamizm, rahatlatıcı bir güvenlik, maksimum kapasitede konfor ve güçlü bir karaktere sahip olan Mercedes-Benz GLK, tercihi prestijden yana olan sürücülerin seçmek isteyebileceği otomobil modellerinden biridir.

Mercedes-Benz GLK dış tasarımında sahip olduğu; tamponda bulunan LED gündüz seyir lambaları, çkık davlumbazları ve karakteristik radyatör lamelleri ile dinamik bir duruşa sahip olduğunu daha ilk bakışta ortaya koyuyor.

Mercedes-Benz GLK’da bulunan manuel ya da otomatik şanzıman özelliklerinden dilediğinizi tercih edebilme şansına sahipsiniz.

mercedes-benz-glkMercedes-Benz GLK’nın sürücü ve yolcuların güvenliği için alınmış önlemler ise şu şekilde: Sürüş yardım sistemi, konforlu çok fonksiyonlu direksiyon simidinin parçası olan Attention Assist, akıllı ışık sistemi, önleyici yolcu koruma sistemi, hava yastıkları ve NECK-PRO koltuk başlıkları.

Mercedes-Benz GLK’nın; opak renkler başlığı altında, siyah, polar beyazı, ateş opeli olmak üzere üç farklı renk seçeneği bulunurken, metalik renkler başlığı altında ise; obsidiyan siyahı, kuprit kahverengisi, tenorit grisi, iridyum gümüşü, paladyum gümüşü, kavansit mavisi ve elmas gümüşü olmak üzere yedi farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Ayrıca dilerseniz, özel renkler başlığı altında bulunan; elmas beyazı BRIGHT ya da lüzonit grisi renklerinden birini de tercih edebilirsiniz.

Mercedes-Benz GLK’nın 2014 yılı itibariyle piyasada görülmekte olan fiyat aralığı ise; seçmiş olduğunuz opsiyonel özellikler doğrultusunda, 201.800TL ile 274.200TL rakamları arasında değişim göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.