Msn Şifresi Nasıl Değiştirilir?

Msn Hotmail şifresini değiştirmek isteyen siz değerli okuyucularımız için adım adım bu işlemin nasıl gerçekleştirileceğini anlatacağız. MSN şifresi nasıl değiştirilir bilmiyorsanız, yazının devamını okuyup talimatları takip ederek bu işlemi kendiniz gerçekleştirebilirsiniz.

msn şifresi nasıl değiştirilirÖncelikle kişisel bilgisayarınızın araç çubuğuna web adresini yazacaksınız. Sayfa açıldığında kendinize ait olan kullanıcı adınızı ve kullanıcı şifrenizi yazıp kendi hesabınıza giriş yapacaksınız.

Kişisel hesabınıza giriş yaptıktan sonra sayfanın sağ üst köşesinde yer alan ” seçenekler ” butonuna tıklayıp ” Kişisel Bilgilerinizi Görüntüleyin ve Düzenleyin ” isimli menüye giriş yapacaksınız.

Bu aşamada karşınızda sizin kişisel bilgileriniz görüntülenecektir. Burada ” Parola Sıfırlama Bilgisi ” görüntüsünün altında ” değiştir ” butonu yer alıyor. Bu butona tıklayacaksınız. Burada karşınıza yeni bir sayfa açılacak.

Bu sayfada ilgili yerlere önce kullanmış olduğunuz eski şifrenizi, daha sonra yeni kullanmak isteyeceğiniz şifreyi yazacaksınız. Son olarak ise ” kaydet ” butonuna basacaksınız ve böylece şifre değiştirme işleminiz tamamlanmış olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.