Posbank A10 POS yazıcı cihazı yazdırım hızı gelişmiş olan kompakt dizayna sahip olan  bir modeldir. Saniyede 220 mm’lik baskı hızıyla kullanıcısının zamandan tasarruf etmesini sağlamaktadır. Font ayarlamaları kullanıcının isteğine göre özel  olarak dizayn edilmiştir. Direkt termal baskı yöntemi ile  (ribonsuz yazdırım) çalışabilen  termal yazıcı kafası kendi sınıfı arasında yeterli çözünürlük kapasitesini gerçekleştirebilmektedir. Kullanıcıya bol alternatifli bağlantı olanağı tanıyan yazıcının kullandığı sistem bağlantı birimleri USB, seri port (RS-232), paralel port, Ethernet ve Wi-fi seçeneklerinden oluşmaktadır. Windows ve OPOS sistemlerine uyumlu driver desteğine sahiptir. Çok hafif olması  ile kullanıldığı yerden başka bir yere çok kolay bir şekilde taşınma imkanına sahiptir.İçerisinde bulunan  Posbank A10 dahili alarm sistemiyle baskı işleminin çeşitli aşamalarını ve meydana gelen sorunları operatöre sesli olarak bildirim verebilmektedir. Dayanıklı bir yapıya sahiptir. Dışarıdan gelebilecek her türlü darbeye karşı önlem alınarak dizayn edilmiştir. Ofis içerisinde, saha alanlarında rahatlıkla kullanılıp taşınabilir. Çok hızlı baskı imkanına sahip bu ürün baskı sırasında oluşabilecek sorunlara karşı düşünülerek dizayn edilmiştir.

                Teknik Özellikleri

                                Posbank A10 pos yazıcı ribonsuz yadırım baskı yöntemi ile çalışmaktadır. 203 dpi 8 nokta mm sn çözünürlük kapasitesiyle sınıfında oldukça yeterli baskı kalitesinde lan bür üründür. Baskı hızı 220 mm sn ile çok hızlı bir ürün olarak bilinmektedir. Baskı genişliği 74 mm dir. Baskı uzunluluğu sürekliliğine sahiptir. Opsiyonel olarak eklenti seçenekleri mevcuttur. İsteğe bağlı olan eklenti seçenekleri arasında USB + Seri Combo / Paralel / Ethernet / Wi-fi yer alır. Bu özellikler bağlantı kurulabilmek için kullanılmaktadır. Uyumlu olarak çalışabildiği barkod kodları arasında EAN-8, EAN-13, CODE39, CODE93, CODE128, ITF, UPC-A, UPC-E, CODABAR kodları vardır. 2D barkod kodları ile çalışmamaktadır. Bellek ve veri depolama özelliğine sahip değildir. Boyutları 142 mm, 201 mm ve 126 mm dir. Ağırlığı etiketsiz olarak sadece 1 kg dır.

Portatif olan bu ürünün baskım hizmeti Posbank firması tarafından sağlanmaktadır. Oluşabilecek bir sorun anında Posbank firması teknik ekibi tarafından sorunlar giderilmektedir. Ayrıca bir yıllık garanti hizmeti firma tarafından ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.