Bilgisayar sektörünün öncü isimlerinden olan Samsung’ un yepyeni bir modeli ile birlikteyiz. SAMSUNG ATIV BOOK 3 özellikleri ile adeta notebooklarda çığır aşıyor. 8 GB DDR3 Ram belleği ile oyunlarımızı artık daha hızlı, donma problemi yaşamadan oynayabileceğimizin ilk sinyallerini alıyoruz. Biraz daha ayrıntılı inceleyelim bu yeni teknoloji harikasını.

İ3 bilgisayarlar ilk çıktığı zaman ne kadar da hızlı, hiç problem çekmeden her işlemimizi rahatlıkla yapabiliyoruz diyorduk. Artık i5 teknolojisi ile bu düşüncelerimiz bir tık öteye gidiyor ve SAMSUNG ATIV BOOK 3 bizi bu teknoloji ile buluşturuyor. 500 GB sabit diske sahip üründe İntel Core İ5 3230 işlemci ve 2,60 GHz işlemci hızı ile harikalar yaratabiliyoruz. Grafik tipine bakacağımız zaman grafik kartlarının öncüsü AMD Radeon HD 7670M bizi karşılıyor. Bu da oyunlarımızı donmadan, daha kaliteli oynamamızın ve görüntüleri daha canlı ve net alabileceğimizin ikinci kanıtı oluyor. 17.3 inç ekran genişliği ve 1600×900 piksel ile artık çok daha keyifli görüntüler alabiliyoruz. Çoğu bilgisayarların pil ömürlerinin aksine SAMSUNG ATIV BOOK 3’ün pil ömrü 6 saate kadar dayanabiliyor. Ürünün üzerinde VGA, HDMI bağlantıları ve 2 adet USB 3,0 ve 2 adet USB 2,0; bir adet 3-in-1 ( SD,SDHC,SDXC) kart okuyucu bulunuyor. Ayrıca En son teknoloji ve bizim için çok rahat bir kullanım sunan Windows 8 64 Bit yazılımı kullanılıyor.

SAMSUNG ATIV BOOK 3 NP350E7C-S01TR ortalama 1800 TL civarında. Bu denli yüksek performanslı bir ürün için kaçırılmayacak bir fiyat. Bilgisayarda geçireceğimiz zaman artık bizim için daha zevkli bir hale geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.