Samsung birçok yeni buluşa imza atan bir firma olduğunu bu ürününde de kanıtladı. Samsung Eco Bubble isimli çamaşır makinesi ile az ısıda bile çok ısıda görülen temizleme yöntemini dünyaya duyurdu. Eco Bubble nedir? Eco Bubble, hassas bir yıkama evresinde, daha az enerji tüketerek köpükleme sistemi ile lekelere nüfus ederek az ısı ile giysileri kirlerinden arındırma yöntemi demektir.

Samsung Eco Bubble çamaşır makinesi, sizlerin elektrik tasarrufu arayışlarınıza bu sayede yanıt verdi ve bu sistemi sizler ile tanıştırdı. Elmas kazanı ve geniş yıkama kapasiteli bu ürünü ile Samsung, beyaz eşya endüstrisinde adından bir kere daha söz ettirmeyi başardı.

Üstelik piyasada bulunan rakip firma ürünlerinin çok çok altında bir fiyat ile müşterilerine bu alanda da hizmet vermeyi hedeflemiş olan Samsung firması, akıllı yıkama, 15 dakikalık hızlı program, seramik rezistans ve voltaj kontrolü gibi imkânları da Eco Bubble çamaşır makinası ile sağlamaktadır.

Bunların yanı sıra Samsung Eco Bubble, sizlere sınıfında A+++ enerji tüketimi ve mükemmel kumaş koruma garantisini de sunmakta. Bu cezbedici özellikleri ile Samsung Eco Bubble çamaşır makinesi sanırım alanında isim yapmaya şimdiden hazır gibi görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.