Günümüzde en çok kullanılan masaüstü barkod yazıcılarından söz ederken Sewoo LK-B 10 barkod yazıcı modelinden söz etmemek olmaz. Çünkü klasik barkod yazıcı modellerinden farklı olarak barkod yazıcı uzun ömürlü çalışma performansı sunması ile de karşımıza çıkmaktadır. Yine bir çok etiket yazıcısı gibi hem direkt termal (ribonsuz) hem de termal transfer (ribonlu) yöntemi ile baskı gerçekleştirebilmektedir. Özellikle ribonsuz baskı yönteminde sıfır maliyetli baskı gerçekleştirilmiştir. Bu baskı yönteminde termal etiketler kullanılır. Bir yüzeyi termal tabaka ile kaplanan etikete barkod yazıcının ısınan baskı kafası temas eder ve bu sayede de sıvılaşan termal yüzey baskıyı oluşturur. Sewoo LK-B 20 barkod yazıcının da böyle bir baskı yapabilmesi kullanıcıları tarafından oldukça fazla tercih sebebidir.

sewoo-lk-b-20 LK-B 20 barkod yazıcının uzun ömürlü çalışma performansı gösterebilen yapısı ve geniş çaplı ribonları barındırabilecek iç hacmi ile oldukça kullanışlı bir yazıcıdır. Sewoo barkod yazıcı 200 OD çapında medyaları ve 360 metre uzunluğundaki ribonlarla çalışabilmektedir. Bu sayede de üretim sürecinde de duraksamalara yol açmamaktadır.  LK-B 20 barkod yazıcının ana kartında tümleşik olarak seri port (RS-232), paralel port (LPT) arayüzü bulunurken tercihe bağlı olarak ta USB, Ethernet veya Wifi teknolojileri de ilave edilebilmektedir.  LK-B 20 barkod yazıcının saniyede 102 mm’lik baskı hızı ve 118 mm’ye kadar genişleyebilen baskı kafası mevcuttur. Gelişmiş sensörlerinin aracılığı ile etiket durumunu yada farklı cihaz bildirimlerini yapan  barkod yazıcı 8 MB SDRAM ve 3.5 MB flash bellekten oluşan hafıza birimleri bulunmaktadır. Bu seviye oldukça yeterli bir seçenektir. Uzun ömürlü bir etiket kesme ünitesi  barkod yazıcıya istenmesi durumunda ilave edilebilmektedir.

Sewoo LK-B 20 barkod yazıcı 203 dpi çözünürlük sunan yapısı ile en fazla 630 metre uzunlukta baskı gerçekleştirmektedir. Sewoo  barkod yazıcının günümüzde en çok kullanılan işletim sistemleri ile tam uyumlu çalışabiliyor olmasının sonucu olarak ta kolayca kurulumu gerçekleşebilmektedir. Ayrıca da bu vasıtayla daima güncel sürücüleri sunan bu cihaz kullanıcıların en çok tercihlerinden birisi olmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Posted in Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.