Sewoo LK-P 21 tek elle kullanma imkanı tanıyan küçük ölçülerde üretilmiş olup, hafifliği ile mobilizasyon özelliği arttırılmış taşınabilir etiket yazıcı modelidir. Dış ortamın olumsuz etkilerine ve portatif cihazların maruz kaldığı düşme risklerine karşı dayanıklılığı ile güven veren dayanıklı sağlam gövdeye sahiptir. Sewoo LK-P21 mobil cihazın termal yazıcı kafası 50 km lik baskı işlemi boyunca stabil çalışma potansiyeline sahiptir. Saniyede en fazla 80 mm’lik yazdırım hızına ulaşabilmekte olup tam performans olarak 48 mm, en fazla ise 58 mm baskı genişliğine sahiptir. Diğer aygıtlarla iletişim kurabilmesi amacıyla RS-232 portu ve USB portunu içerisinde barındırmaktadır. Kablosuz (wireless) iletişim için Bluetooth özelliği ile ilave edilebilmektedir. Şarj edilebilme özelliğine sahip lityum pil kullanmakta olan Sewoo LKP 21 yazıcının termal baskı kafası 203 dpi çözünürlük oranında baskı yapabilmektedir. Seri baskı işlemlerine karşı oldukça başarılı olan bu ürün oluşabilecek aksaklıklara karşı da oldukça dirençlidir.

Teknik Özellikleri

Sewoo LK P 21 barkod yazıcı ribonsuz yazdırma (Direkt Termal) baskı yöntemi ile çalışabilmektedir. Ribonlu yazdırma özelliğine sahip değildir. Çözünürlük kapasitesi sınıfının üzerindedir. 203 dpi 8 nokta mm2 lik çözünürlük kapasite özelliğine sahiptir. Baskı hızı en fazla 80 mm sn (3 ip) tir. Baskı genişliği 48 mm dir. Baskı uzunluğu sürekli olarak kullanılabilmektedir. Bağlantı tipleri olarak Usb ve Seri port özellikleri ile çalışabilmektedir. Kullanıcının opsiyonuna bağlı olarak Bluetooth seçeneği ilave edilebilmektedir. Barkod kodları ve 2D barkod kodlarıyla uyumlu olarak çalışamamaktadır. Veri saklama özelliği bulunmamaktadır.

Sewoo LK P 21 barkod yazıcı Sewoo nun dayanıklı ürünlerinin başında gelmektedir. Teknik Destek hizmeti ve bakım hizmeti Sewoo firması tarafından ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Kurulum u da Sewoo firmasının teknik ekibi tarafından yapılamktadır. Ürünle beraber olarak kurulum cd leri, anlatım kılavuzu ücretsiz olarak verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.