Yeniliklerin öncülüğünü yapan Sony çıkardığı her üründe kendi adını daha yüksek noktalara yazdırmak için çok sıkı çalışıyor. Bunu bize gösterdiği son nokta olarak SONY Fit E SVF1521NSTW.CEU NOTEBOOK piyasaya sürdü. Muhteşem dizaynı ve erişilmez güçlü dış yapısı sayesinde elinize aldığınızda sahip olduğu gücü görebiliyorsunuz. Hadi gelin biraz SONY Fit E SVF1521NSTW.CEU NOTEBOOK u tanıyalım.

SONY Fit E SVF1521NSTW.CEU NOTEBOOK 4GB ram e sahip olduğunu söyleyerek başlamak istiyorum. Sabit diski 500 GB artık asla bir harici diski yanınızda taşımak zorunda kalmayacaksınız. Grafik kartı Intel HD Graphics 4000 oynadığınız oyundan keyif almak sizinde hakkınız. İşlemci tipi Intel Pentium dur. Ekran boyutu genel olarak notebook’larda kullanılan 15.6 inç . Ekran çözünürlüğü ise 1366 x 768. Hard disk dönüş hızı ise 5400 rpm. İşlemci tipi 1.8 Ghz. İki adet USB 3.0 ve iki adet USB 2.0 portuna sahip. HDMI girişi de bulunmaktadır. Kullanım kolaylığına değinirsek artık tek dokunuşla iki cihazı eşleyebileceksiniz ve kulaklıkla şarkı dinlemek çok rahat olacak. ClearAudio+ modu sayesinde sesler daha canlı gelecek ve derin basları aynı anda hissedebileceksiniz. Windows 8 sayesinde parmağınızın hızını kullanabileceksiniz.

SONY Fit E SVF1521NSTW.CEU NOTEBOOK gibi muhteşem ürüne sadece 1.300 liraya ulaşabileceksiniz. Hızını hissedip filmlerin tadını rahatça çıkaracaksınız. Sinemaya gitmek yerine evde kalmayı tercih edeceğinize eminim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.