Uzun sürelerdir aklımızdan çıkmayan bir marka vardır. Bilgisayar dediğimizde aklımızda ilk olarak o belirir. Tabi ki de bahsettiğim bu marka Toshiba. Her model bilgisayarında aynı kaliteyi ve güveni bizlere sağlayan Toshiba, güçlü kasasını ve yüksek teknik özelliklerini bize sunmaktan asla vazgeçmeyecek gibi duruyor. Toshiba Satellite C55D-A14M de Toshiba’nın göz dolduran bilgisayarlarından hadi onu biraz tanıyalım.

Hadi gelin biraz bu dizüstü bilgisayarın insanlar tarafından neden bu kadar sevildiğinden bahsedelim. Toshiba Satellite C55D-A14M yeni neslin Windows 8.1 64-Bit işletim sistemini kullanıyor. Ram miktarı 4 GB ve işlemci hızı 1GHZ. Oyunlarda, grafik çizimlerinde ve hız gerektiren her noktada sizi asla yalnız bırakmayacaktır. Grafik kartı AMD Radeon HD 8210. Sabit disk alan 750 GB buda sizi asla bir harici diske ihtiyaç duymadan uzun süreler kullanmanızı sağlayacak bir boyuttur. Bellek tipi DDR3. Ekran boyutuna baktığımızda genel olarak kullanılan 15.6 inç ekran boyutunda üretilmiştir, ekranda Toshiba TruBrite HD TFT Yüksek Parlaklıkta ekran kullanılmış. Maksimum çözünürlükte 1920 x 1.440 ı desteklemektedir. Toshiba Satellite C55D-A14M da bulunan arabirimlerden bahsetmek gerekirse 2 adet Usb 2.0, 1 adet Usb 3.0, 1adet çoklu kart okuyucu ve 1080p HDMI destekleyen HDMI çıkışı bulunmaktadır. Artık film izlemek bir zevk olacak sizin için ve her an kesilmeden güçlü Wi-Fi si ile rahatça sosyal ortamlarda dolaşabileceksiniz.

Toshiba Satellite C55D-A14M indirimli fiyatı ile sadece 1.199 TL. Güçlü bir dizüstünün bütün özelliklerini ve şık bir tarzın inceliklerini kendinde toplayan Toshiba Satellite C55D-A14M ayrılmaz bir parçanız olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.